دکتر حمید رضا نوری   

متخصص گوش حلق بینی و جراحى  سروگردن

جراح پلاستيك بينى و صورت

OTOLARYNGOLOGIST , HEAD & NECK SURGEON

 دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی ایران وفارغ التحصیل دوره تخصصی جراحى گوش حلق بينى و سر و گردن در سال۱۳۸۶ می باشد۰

تحصیل وآموزش در بخش جراحی گوش حلق بینی وسر وگردن بیمارستان رسول اکرم و نیز مرکز تحقیقات گوش وحلق وبینی ، به عنوان برترین گروه و پیشروی جراحی این رشته در سطح کشور ونیز آموزش تحت نظر اساتید مجرب و بنام این رشته  به او این امکان را داده که بتواند در حال حاضريكى ازبهترين جراحان بينى در تهران و درکشور باشد.

وى در این مدت  با انجام بیش از صدها جراحی بینی موفق جزء جراحان جوان ولی در عین حال با تجربه ایست  که در کنار آشنایی به هنرهای تجسمی ( نقاشی , طراحی ,عکاسی )  به جراحی بینی به عنوان شاخه ای از علم هنر (Art & Science) مینگرد۰

 سبك كار دكتر نورى  جراحى مدرن بينى ، تلفيقى از جراحى هنرى   (art surgery ) و جراحى عملكردى بينى ( functional surgery) است. اصالت به سادگى و  زيبايى طبيعى و استفاده از مفاهيم مدرن زيبايى و همزمان توجه به حفظ عملكرد بينى به عنوان عضوى حياتى از اصول اين سبك از جراحى به شمار ميرود .

دکترنوری در اغلب زمان آموزش تخصصی  توجه خاص به فراگیری در حیطه آناتومی وجراحی پلاستیک صورت داشته و پایان نامه وی،  بررسی  آناتومیک  ناحیه ی پیشانی درجراحیهاى  زیبایی بالا کشیدن پیشانی و ابرو (Brow & Forehead Lift)  به عنوان مقاله در چندين کنگره ارایه گردیده است.

از آن پس  نیز وی  ,  تمرکز خود رابر مطالعه وکسب دانش و مهارت های به روز و نوین در  جراحی های زيبايى و ترميمى بینی و پلاستیک  صورت  گذاشته است.

دکتر نوری:image

 عضو انجمن جراحان گوش ,حلق  بینی وسروگردن ایران۰

عضو انجمن راینولوژی وجراحی پلاستیک صورت ایران و

 وی همچنین  عضو آکادمی  جراحان زیبایی امریکا  است و درسفرهای سالانه خود با شرکت درکنگره سالانه آکادمی  و دوره های آموزشی آن , از آخرین دستاوردهای جراحی زیبایی آگاه شده و از آن در جراحی های خود بهره میبرد۰